MILBEK    s.r.o.

         Na hriadkach 13a

  841 07 - BRATISLAVA

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  mobil :  +421 948 285 030

                +421 948 157 160

e-mail : milbek@milbek.sk

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Google + Twitter


API AEROSOL I. - maska

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 01051
Dostupnosť: na sklade
26.25 bez DPH
31.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V prípade nejakých otázok alebo objednávok píšte na milbek@milbek.sk alebo volajte na 0948 285 030

 

 

 API AEROSOL I.

Set pre inhaláciu aerosólov z úľa v oddychovej zóne pri včelách.

 

Inhalačné aerosól Apitherapy môžu byť účinne použité na liečbu mnohých ochorení dýchacích ciest, ako je zápal hrtanu, chronická obštrukčná choroba pľúc, chronická bronchitída, pľúcne emfyzém, tracheobronchitída, bronchiolitis, a ďalšie.

Medzi inhalačné aerosolové terapie patrí i inhalácia aerosola z úľa - teda inhalácia včelích produktov / med, propolis a kvetový peľ /. Iba takto riadne pripravené produkty sú vhodné na použitie do inhalátora.
Inhalátor je zariadenie, ktoré rozbíja kvapalinu na malé častice (aerosóly), ktoré sú potom cez masku transportované do dýchacích ciest.

Včely so svojím pohybom a prácou v úli vytvárajú aerosól. Set pre inhaláciu z úľa vám umožní ľahkú a jednoduchú inhaláciu. Nástavec ktorý pripojíme do úľa má jednosmerný uzatvarací ventil, umožňujúci iba jednosmerný pohyb aerosólu smerom do dýchacích ciest užívateľa.

Rebrovaná hadica má dostatočne veľký priemer na prúdenie aerosólu z úľa ( 6-10 litrov za minútu). Na hadicu môžeme pripojiť náustok alebo masku. Maska má zabudované 2 uzatvárajuce ventily a to tak, že jeden umožňuje ťah z hadice / nádych z úľa /a druhý ventil umožňuje vydýchnutie vzduchu z pľúc do okolia.

Vzhľadom na hygienické dôvody, by každý užívateľ mal mať svoju hadicu a masku alebo náustok

Na liečbu vdychovaním aerosolu - API TERAPIA  - je potrebné mať odporúčanie lekára a vedieť či nie ste alergickí na včelie produkty !

Set API AEROSOL I obsahuje :
• Maska Apitherapy s uzatváracím ventilom
• flexibilná hadica 120 cm
• Nástavec / adaptér do úľa
• náustok.

 

---------------------------------------------

V apiterapii ponúkame tiež :


. API AEROSOL II - Vdýchnutie aerosólu z úľu s núteným prievanom
• Ďalšie komponenty detská a dospelá maska s uzatváracím ventilom, flexibilná hadica, tryska,sprej so 70% alkoholom, ...)
• inhalátory
• Koncentráty na miešanie v mede (koncentrát z echinacea, koncentrovaná šťava z červenej repy, koncentrovaný extrakt borovicových pukov);