MILBEK    s.r.o.

         Na hriadkach 13a

  841 07 - BRATISLAVA

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  mobil :  +421 948 285 030

                +421 948 157 160

e-mail : milbek@milbek.sk

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Google + Twitter


Kompresné cestovne podkolienky

Výrobca: Kilde
Záručná doba: mesiacov
Kód: 30612
Dostupnosť: na sklade
15.50 bez DPH
18.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Tieto kompresné a cestovné ponožky: sú pletené s rovnakými tenkými, ultramäkkými ponožkami Celliant, aké sa používajú v našich ponožkách Diabetes & Comfort Socks. Toto je doplnené o kompresiu 18-21 mmHG v oblasti chodidla a členkov, ktorá sa pozdĺž nohy postupne znižuje. Výsledkom je zlepšenie krvného obehu užívateľa v krátkom čase. Dve funkcie to uľahčujú: kompresia a úžasný efekt priadze Celliant. Vďaka tomu sú tenké kompresie a pančuchy ideálne pre ľudí postihnutých cukrovkou.

Vždy sa môžete spoľahnúť na ReflexWear, že vám prinesú tie najkvalitnejšie kompresné ponožky na cestovanie, pokiaľ ide o poskytnutie toľko potrebného pohodlia vašim nohám. Naše pohodlné ponožky pre diabetickú nohu, vyvinuté a pletené z materiálu Celliant, neohrozia zdravie nôh. Ponúkajú perfektný strih a naše vysoké podkolienky pre diabetikov nebudú obmedzujúce. Vlákna Celliant používané v našich najlepších zdravotných kompresných ponožkách obsahujú minerály, ktoré účinne absorbujú telesné teplo a premieňajú ho na energiu. Ochladíte tak telo a predídete poteniu. Čo je viac? Keď nosíte kompresné pančuchy po kolená, materiál udržuje pokožku okysličenú a znižuje riziko kožných ochorení. .

REFLEXWEAR® je registrovaný ako medicínsky produkt podľa 93/42/EEC

 

Vitajte v ReflexWear

 

 

Produkty ReflexWear® sú pletené s použitím vedecky overenej a najmodernejšej nite na trhu.

Laboratórne-obrázky_Lap7-30x10
 
 

Produkty ReflexWear® sú pletené s použitím vedecky overenej a najmodernejšej nite na trhu. Táto priadza bola napustená 3 rôznymi minerálmi, ktoré boli rozdrvené na mikročastice a následne „zastrelené“ do polyesterového vlákna. Tieto minerály sa nikdy nemôžu vymyť, bez ohľadu na to, ako často sa výrobky umývajú.

Je vedecky dokázané, že táto priadza (Celliant™) zvyšuje hladinu kyslíka v chodidlách o 9%, čo zvyšuje krvný obeh v chodidlách. Dokonca sa upraví aj teplota nôh. Ak máte nohy v teple, sú ochladené. Ak máte studené nohy, budú teplejšie.

Mnoho ľudí trpí v menšej alebo väčšej miere zlým krvným obehom a nízkou hladinou kyslíka v nohách. Niektoré z príznakov môžu byť studené nohy, nepokojné nohy a chodidlá, kŕče, necitlivosť v chodidlách, neuropatia atď. Vo všetkých týchto prípadoch vám ReflexWear® môže pomôcť.

 

Tenké kompresné a cestovné podkolienky, obsah 60% Celliant® vlákna.

 

Tieto kompresné a cestovné podkolienky sú pletené s rovnakým tenkým, ultramäkkým vláknom Celliant, aký sa používa vo všetkých našich modeloch. Toto je doplnené kompresiou 18-21 mmHG v oblasti chodidiel a členkov, ktorá postupne klesá pozdĺž nohy.

V dôsledku toho bude krvný obeh nositeľa zlepšený v krátkom čase. Uľahčujú to dve funkcie: kompresia a neuveriteľný efekt priadze Celliant. To robí tieto tenké podkolienky ideálne pre ľudí postihnutých cukrovkou.

Ako Vám môže ReflexWear® pomôcť?

 

 

Každý môže pocítiť úžitok z používania ReflexWear® ponožiek.

Vždy používame najvyšší obsah tohto špeciálneho materiálu priadze v našich produktoch, aby sme vám dali bezkonkurenčné pohodlie.

 

 

Je vedecky dokázané, že používanie týchto špeciálnych ponožiek, podkolienok a rukavíc môže zlepšiť zdravie vaších nôh a rúk. Pýtate sa ako?

 

 

# Reguluje teplotu: chladné ruky a nohy ohreje, zatiaľ čo teplé nohy

   alebo ruky ochladí

# Redukuje neuropatickú bolesť

# Redukuje kŕče v rukách a nohách

# Redukuje reumatickú bolesť

# Zlepšuje hojenie rán

# Vylepšuje kvalitu spánku

# Zvyšuje športový výkon

# Nedráždivý materiál vhodný pre citlivú pokožku, nedráždivé ploché švy